Ardesco Villaları, Bodrum

5 yıldızlı otel lüksünü ve konforunu kendi evinizde yaşamak ister misiniz? Hem de Türkiye’nin en gözde sahil destinasyonlarından biri olan Bodrum Yalıkavak’ta! Bodrum’un sunduğu huzur ve keyfi, ustaca tasarlanmış mimari dizaynla birleştiren Ardesco Villaları, size bir yazlık evden çok daha fazlasını sunuyor. Lüksü ayaklarınızın altına seren bu villalar; ışık, doğa ve ferahlık üçlüsünün zevkli ve akıllı tasarımından doğuyor. Türkiye’nin en popüler ve seçkin tatil destinasyonlarından biri olan Yalıkavak’ta konumlanan villalar, kaliteli ve keyif dolu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Yalıkavak’ın yamaçlarındaki lokasyonu ile Ardesco Villaları, uçsuz bucaksız bir manzarayı gözler önüne seriyor; hatta evinizin içinde davet ediyor. Novron Ardesco Villaları zeminden tavana kadar uzanan pencereleri, tabiri caizse cam duvarları ile yüksek beklentilerin de ötesine geçiyor. 36,000 m2’lik bu doğal güzellik içinde Novron’un 24 adet eşsiz ve butik villası bulunuyor. Çevreci yerleşimi, katlı bahçe konsepti, özel havuzu ve terası ile villaların her biri kesintisiz olarak Bodrum’un vahşi güzellikteki manzarasını ve tüm Ege’yi kucaklıyor.

‘Bodrum’da yaşanan Bodrum’ kalır’ denir ama siz Bodrum Ardesco Vilları’ndaki bu keyfi tüm sevdiklerinizle paylaşmak isteyeceksiniz…

Yalıkavak Koyu, ferah esintileri ve doğal güzelliği ile Bodrum’un en gözde koylarından biri. Yalıkavak’ın esintisi yüzünüzü okşarken, stil sahibi Ardesco Villaları da ruhunuzu okşuyor. Ardesco Villaları için Yalıkavak’ın seçilmesinin sebebi sadece esintisi değil tabii ki. Yalıkavak’ın her noktası bütün Ege’yi sarıp sarmalıyor ve Bodrum aşıklarına nefes kesen bir manzara sunuyor.

Ardesco Villaları Yalıkavak’ın sahip olduğu bu topolojik özellikleri bozmadan, doğanın bir parçasıymış gibi doğanın içine büyük bir hassasiyetle yerleştirildi. Villaların ön cephe görüntüsü tek bir seviyede konumlanmış gibi görünse de, villalar farklı kotlara oturduğu için yamacın eğiminin her bir seviyesini kucaklayan dev bir amfitiyatro gibi adeta.

24 özel villadan oluşan Bodrum Ardesco Villaları, çok katlı bahçe sistemi ile villadaki her katın kendine özel bahçesine açılmasına imkan tanıyor. En alt katta yatak odaları bulunuyor. Üst katlar ise yemek odası ve yaşam alanından oluşuyor. Villaların en üst katında yer alan teraslar ise bütün Ege’ye hakim bir manzarası ile eşlik ediyor keyfiniz. Hem salon hem de teras katı özel havuzunuzun bulunduğu alana açılıyor. Benzersiz iç ve dış mimarisi, akıllı tasarımı, ışığı ve doğayı evinize taşıyan geniş yaşam alanları ile Novron Ardesco Villaları çağdaş mimarinin en güzel örneklerinden biri olarak mimari sanatın en son örneklerini oluşturuyor.

Insert your text here

Konfor ve lüksü birleştiren Novron Ardesco Villaları, Türkiye’de bir ilke imza atarak sınırsız hizmet anlayışını hayata geçiriyor; ‘Residence Plus’ hizmetiyle lüks kelimesinin anlamını değiştiriyor.

Sistem, 24 saat öncesinden haber vermek kaydıyla istediğiniz tüm hizmetleri kapınıza kadar getiriyor. Dilerseniz özel gün ve davetlerinizi sizin için planlayabilecek bir organizatör veya dünyanın tüm lezzetleriyle evinizi donatabilecek bir aşçı, istediğiniz her yere kara veya deniz yoluyla ulaşımınızı sağlayabilecek bir kaptan ve şoför, güzelliğinize güzellik katabilecek bir stilist, tüm yorgunluğunuzu alıp sizi yeniden canlandırabilecek bir masör ve daha niceleri.

Yalıkavak Uluslararası Yat Limanı’na 3.5 km, Bodrum şehir merkezine 18 km mesafede yer alan Novron Ardesco Villaları, plajdan sadece 550 metre uzakta Yalıkavak’ın eşsiz güzelliğini gözler önüne seren bir tepede konumlanıyor.

Bodrum
Maviden de öte denizi, güneşi, eşsiz doğası, yat marinaları, restoranları, mavi beyaz mimarisi, hiç bitmeyen ünlü gece hayatı, eğlencesi, kültürü ve tarihi mirası ile Bodrum, Türkiye’de elit tatil denince akla ilk gelen destinasyonlardan.

Yalıkavak
Bodrum yarımadasının kuzey doğusunda yer alan ve şehir merkezine sadece 18 km uzaklıkta bulunan, yol boyunca sizi önce yel değirmenleri sonrasında ise sahilinin eşsiz güzelliği ile karşılayan, Bodrum aşıklarının göz bebeği Yalıkavak… Tarihi, doğası ve mutluluk aşılayan havası ile bir gidenin dönmek istemeyeceği tatil cenneti…

Amacımız; en modern, en güncel ürün ve hizmetlerle, sizlere yüksek kalitede evler ve yaşam standartı sunabilmek. Bu amacımız doğrultusunda, Ardesco Villaları’nda faydalanabileceğiniz hizmetlerden bazıları:
Uydu sistemi ve kablosuz internet
Açık hava aydınlatma sistemi
Duvara monte düz ekran televizyon (Opsiyonel)
Ev sinema sistemi (Opsiyonel)
Ankastre mutfak takımı
Merkezi jeneratör
24 saat güvenlik
Özel havuz
Bahçe sulama sistemi
Akıllı ev sistemleri (Opsiyonel)
Klima sistemi
Zengin peyzaj
Site resepsiyonu
Doğal taş site içi yolları
Isı izolasyonlu alüminium panoramik cam doğramalar
Evin her alanına hakim eşsiz manzara