Oriens Rezidans, Alanya

Belek’in yanı sıra Akdeniz’in en popüler diğer bir destinasyonu olan Alanya’da, Konaklı’da bulunan Oriens Residence, sizlere ayrıcalıklı bir yaşam seçeneği sunuyor. Novron’un en son projelerinden biri olan Oriens, Novron’un imzası haline gelen sıradışı bir dizayna, konfor ve stil sahibi tasarıma sahip. Muhteşem manzaraya hakim sessiz bir bölgede, eşsiz gün batımı ve Konaklı’nın meşhur kum plajlarına 1,5 km uzaklığıyla Novron Oriens Residence lüksün, konforun ve rahatlığın birinci adresi. Stresten uzak, yeşili ve maviyi ahenkle dans ettiren bir doğada konumlanan Novron Oriens Residance’ta yaz hiç bitmesin isteyeceksiniz.

Alanya Oriens Rezidans; ailenizle birlikte keyifli bir yaz tatili yapmak isteyen ya da iyi bir yatırım aracı arayanların bu arayışına son veriyor. Alanya Oriens Residence da Novron’un imzası haline gelen doğayı evin içine davet eden modern ve yalın tasarımlarla inşa edildi. Akdeniz manzarasına sahip bir yamaç üzerine konumlandırılan 3 bina, 54 adet daire ve penthouse’lardan oluşuyor.
Insert your text here

Novron Oriens Residence, Alanya şehir merkezine 10 km, Antalya Uluslararası Havaalanına 125 km mesafede yer almaktadır.

Konaklı
Alanya denildiğinde ilk akla gelen Konaklı beldesi, genel olarak düzlük bir alana kuruludur. Yerli ve yabancı turistin her yıl akın ettiği bölge, 8,5 km’lik sahil şeridi ve kum plajları ile popüleritesini her sene artırmaktadır.

Alanya
70 km’lik uzunluğu ile Akdeniz’in en uzun sahiline sahip olan Alanya, yatırımcıların da tatilcilerin de en gözde destinasyonları arasında.
Dünyaca ünlü plajları ve doğal güzellikleriye 12 ay boyunca yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan bu şirin Antalya ilçesi; Pamfilya ve Kilikya antik kentleri arasında yer alıyor; denizi, kumu, güneşi, Alanya kalesi, Selçuklu ve Osmanlıdan kalma tarihi ile eşsiz bir güzellik sunuyor.

Novron, Oriens Rezidans’da sizlerin rahat ve konforlu bir şekilde yaşayabilmeniz için hayatınıza keyif katacak unsurları sizin için düşündü. Bunlar;
Uydu sistemi ve kablosuz internet
Duvara monte düz ekran televizyon (Opsiyonel)
Ev tiyatro sistemi (Opsiyonel)
Ankastre mutfak takımı
Merkezi jeneratör
24 saat güvenlik
Açık yüzme havuzu
Yamaç asansörü
Çevre düzenlemeli bahçeler
Eşsiz orman ve deniz manzarası ve daha birçok özelliğiyle Novron Oriens Residence daireleri sizleri bekliyor.